Playmobil Wiltopia Wycieczka łodzią do manatów 71010

 • Dodaj recenzję:
 • Wiek: 4+
 • Kod produktu: Playmobil 71010
 • EAN: 4008789710109

 • 145,90 zł 199,99 zł
Dostępność: 2 szt.

 • szt.

Szybka wysyłka

Czas realizacji wynosi od 1 do 2 dni roboczych.

Zwrot

Możliwość zwrotu towaru do 14 dni

Odbiór osobisty

Możliwy tego samego dnia ( pn-pt )

Opis produktu

Wraz z najnowszą przyrodniczą serią "Wiltopia" marka Playmobil pragnie rozwijać świadomość rodzin, a przede wszystkim świadomość dzieci na temat ochrony środowiska oraz racjonalnego korzystania z jego zasobów w celu zachowania ich dla przyszłych pokoleń. Dzięki zestawom z tej serii poprzez zabawę poruszany jest temat ekologii w możliwie najbardziej przystępny dla dzieci sposób. "Wiltopia" prezentuje ekosystem lasu deszczowego w regionie Amazonii, którego istnienie jest kluczowe dla całej planety. Dzięki niej dzieci poznają świat, w którym zwierzęta i przyroda są cenione i chronione. Figurki zwierząt w kieszonkowym formacie do kolekcjonowania gwarantują wspaniałą zabawę, zachęcając dzieci do poznawania i odkrywania egzotycznego świata. Seria zorientowana jest na ochronę środowiska i zagrożonych gatunków, a zabawki zostały wykonane w ok. 80% z odzyskanych materiałów, natomiast ich opakowania są w 100% z recyklingu.

Przewodnikami po świecie przyrody staje się wyjątkowa rodzina naukowców Palmer, która wspólnie z trójką dzieci odkrywa i poznaje fascynujące, chronione regiony świata. Na przykład las deszczowy Amazonii! Ciekawe, jakie zwierzęta tam zobaczą...

Wiltopia Wycieczka łodzią do manatów 71010. Palmerowie podróżują po Amazonce łodzią, aby odkrywać świat zwierząt i przyrodę oraz robić zdjęcia pod wodą wodoodpornym aparatem. Sprawdzają również jakość wody z łodzi. Podczas swoich podróży badawczych odkrywają matkę manata, która ma bliźnięta, co jest bardzo rzadkie u tych zwierząt. Jednak matka manata ma uszkodzoną płetwę. Zabierają ją na wysięgnik transportowy łodzi, do stacji opieki nad zwierzętami, gdzie dr Da Silva i Jamie leczą manata, a następnie wypuszczają go z powrotem do Amazonii w dobrym zdrowiu. Łódź posiada silnik zaburtowy oraz dach pawilonu i jest pływająca. Oprócz pudełka z mnóstwem akcesoriów weterynaryjnych w zestawie znajduje się również arkusz naklejek z etykietami opatrunkowymi do leczenia zwierząt. Nowe figurki manatów są ruchome i mają ruchomą płetwę ogonową.

Charakterystyka produktu:

 • Figurki: 1 mężczyzna, 1 kobieta;
 • Zwierzęta: 1 manat, 2 młode manaty, 1 ważka;
 • Akcesoria: 1 łódź z silnikiem zaburtowym, siatką i dachem, 1 koło ratunkowe, 1 mała walizka z licznikiem, 1 duża walizka, 1 kamera podwodna z uchwytem, ​​1 lina z uchwytem, ​​1 metr, 1 mapa, 1 zestaw sztućców chirurgicznych ( 4 sztuki), 1 butelka z rozpylaczem, 1 tubka, 2 kremowe puszki, 1 torebka, 1 gąbka, 1 etykieta „bandaże”, 1 czapka, 1 opaska do włosów, 1 kamizelka ratunkowa, 2 zegarki na rękę, 1 bransoletka, 1 kamizelka, 1 duża liść lilii wodnej, 2 małe lilie wodne, 1 wiązka liści, 1 karta wiedzy „Manat”.
 • Zdobądź dodatkową porcję wiedzy: aplikacja internetowa Wiltopia oferuje dodatkowe treści audio i wideo oraz przenosi dzieci prosto do siedliska zwierząt. Wystarczy zeskanować kod QR na karcie wiedzy o zwierzętach, a szczegółowy świat zwierząt i roślin pojawi się w Twoim domu. Użyj fajnej funkcji AR, aby zrobić selfie z jaguarem. Odkryj zabawny transfer wiedzy z efektem zabawy i nauki.

 

 

Informacje dodatkowe

Ilość elementów:
71
Wymiary opakowania:
38,5 x 28 x 7,5 cm
Koszty dostawy
 • Odbiór w sklepie
  ul.Poznańska 1a Czapury
  0,00 zł
 • Przesyłka kurierska
  od 15,90 zł
 • Przesyłka kurierska
  pobraniowa
  od 19,90 zł
 • Paczkomat*
  od 12,90 zł
 • Darmowa dostawa
  od   499 zł

 

*Dotyczy tylko produktów, które zmieszczą się w Paczkomacie

Opinie(0)