Playmobil Wiltopia Ośrodek opieki nad zwierzętami 71007

 • Dodaj recenzję:
 • Wiek: 4+
 • Kod produktu: Playmobil 71007
 • EAN: 4008789710079


 • 375,90 zł 499,99 zł
Dostępność: 0 szt.

 • szt.
 • Niedostępny

Szybka wysyłka

Czas realizacji wynosi od 1 do 2 dni roboczych.

Zwrot

Możliwość zwrotu towaru do 14 dni

Odbiór osobisty

Możliwy tego samego dnia ( pn-pt )

Opis produktu

Wraz z najnowszą przyrodniczą serią "Wiltopia" marka Playmobil pragnie rozwijać świadomość rodzin, a przede wszystkim świadomość dzieci na temat ochrony środowiska oraz racjonalnego korzystania z jego zasobów w celu zachowania ich dla przyszłych pokoleń. Dzięki zestawom z tej serii poprzez zabawę poruszany jest temat ekologii w możliwie najbardziej przystępny dla dzieci sposób. "Wiltopia" prezentuje ekosystem lasu deszczowego w regionie Amazonii, którego istnienie jest kluczowe dla całej planety. Dzięki niej dzieci poznają świat, w którym zwierzęta i przyroda są cenione i chronione. Figurki zwierząt w kieszonkowym formacie do kolekcjonowania gwarantują wspaniałą zabawę, zachęcając dzieci do poznawania i odkrywania egzotycznego świata. Seria zorientowana jest na ochronę środowiska i zagrożonych gatunków, a zabawki zostały wykonane w ok. 80% z odzyskanych materiałów, natomiast ich opakowania są w 100% z recyklingu.

Przewodnikami po świecie przyrody staje się wyjątkowa rodzina naukowców Palmer, która wspólnie z trójką dzieci odkrywa i poznaje fascynujące, chronione regiony świata. Na przykład las deszczowy Amazonii! Ciekawe, jakie zwierzęta tam zobaczą...

Wiltopia Ośrodek opieki nad zwierzętami 71007. Wzdłuż rzeki zlokalizowany jest ośrodek opieki nad zwierzętami. Tutaj zwierzęta są pod profesjonalną opieką. Do centrum można dostać się schodami lub kładką, która znajduje się od strony rzeki. Centrum opieki zawiera cały sprzęt, aby móc doskonale opiekować się zwierzętami. Jest stół operacyjny, lampa grzewcza i monitor do oglądania zdjęć rentgenowskich. Drabina prowadzi na najwyższe piętro ośrodka, gdzie znajduje się żywność i sprzęt medyczny. Po udanej operacji zwierzęta mogą odpocząć i bawić się w dwóch wybiegach zewnętrznych. Obecnie pensjonariuszami ośrodka opiekuńczego jest rodzina tapirów i rodzina ocelotów. Pudełko zawiera trzy postacie Playmobil, w pełni wyposażone centrum opieki nad zwierzętami oraz wiele zwierząt i akcesoriów, a także karta kolekcjonerska „Tapir” i treści audio dostępne w Internecie. Wymiary: 58 x 52 x 33 cm (DxSxW). 

Charakterystyka produktu:

 • Figurki: 1 mężczyzna, 1 kobieta, 1 dziewczynka;
 • Zwierzęta: 2 motyle, 1 pająk, 2 ryby, 1 tapir, 1 młody tapir, 1 ocelot, 2 młode oceloty, 1 papuga;
 • Akcesoria: 1 stanowisko do pielęgnacji zwierząt z wybiegami, winda towarowa i dok, 1 łódź wiosłowa z 2 wiosłami, 1 flaga i 1 lina cumownicza, 1 stół zabiegowy, 1 lampa zabiegowa, 3 zdjęcia rentgenowskie, 1 waga, 1 schowek, 1 monitor, 1 tuba, 2 słoiki do śmietany, 1 balsam, 1 spray, 2 foldery, 1 serweta, 1 zestaw sztućców chirurgicznych (4 sztuki), 1 porcja mięsa, 1 stojak na butelki, 3 butelki do picia, 3 miski, 1 lampa grzewcza, 1 klatka do odchowu z wkładkami ze słomy, 1 jajko, 1 kosz, 1 szkatułka z motylami, 1 stół, 1 taboret, 1 laptop, 1 stojak z 3 probówkami, 1 mikroskop, 1 pudełko z owadami, 1 aparat fotograficzny, 1 stetoskop, 1 książka, 1 torebka dziecięca, 2 tablice informacyjne do wybiegów, 1 trawa, 1 widły, 1 wiadro na wodę, 1 kryza, 1 kosz na żywność, 1 dozownik wody, 1 wiązka siana, 1 brelok, 1 ulotka, 1 sieć rybacka, 1 pudełko, 1 rzepa , 1 latarnia, 1 mapa, 1 opaska do włosów z liści, 2 bransoletki, 1 zegarek na rękę, 1 ponczo, 1 para sandałów, 1 bransoletka, 1 kokarda do włosów, 1 drzewo, 1 karta wiedzy o tapirach.
 • W ośrodku opieki nad zwierzętami opatrywane są zwierzęta lasu deszczowego.
 • Z wybiegami, pokojem lekarskim ze stołem do badań, zdjęciami rentgenowskimi, lampą grzewczą (wymagane 2 baterie 1,5 V Micro AAA), laboratorium, pomostem z łódką oraz windą towarową.
 • W zestawie karta wiedzy "Tapir" z ciekawym materiałem audio. Wymiary: 58 x 52 x 33 cm (DxSxW)
 • Zdobądź dodatkową porcję wiedzy: aplikacja internetowa Wiltopia oferuje dodatkowe treści audio i wideo oraz przenosi dzieci prosto do siedliska zwierząt. Wystarczy zeskanować kod QR na karcie wiedzy o zwierzętach, a szczegółowy świat zwierząt i roślin pojawi się w Twoim domu. Użyj fajnej funkcji AR, aby zrobić selfie z jaguarem. Odkryj zabawny transfer wiedzy z efektem zabawy i nauki.

 

 


Informacje dodatkowe

Zasilanie:
2 x AAA (brak w zestawie)
Ilość elementów:
347
Wymiary opakowania:
39 x 52 x 15 cm
Koszty dostawy
 • Odbiór w sklepie
  ul.Poznańska 1a Czapury
  0,00 zł
 • Przesyłka kurierska
  od 15,90 zł
 • Przesyłka kurierska
  pobraniowa
  od 19,90 zł
 • Paczkomat*
  od 12,90 zł
 • Darmowa dostawa
  od   499 zł

 

*Dotyczy tylko produktów, które zmieszczą się w Paczkomacie

Opinie(0)