Silverlit – EXOST 360 Tornado

25-06-2019

Poznaj samochód zdalnie sterowany EXOST 360 Tornado, który wzniesie zabawę na wyższy poziom. Samochód da się zdalnie sterować we wszystkich kierunkach i to zasadniczo odróżnia go od innych tego typu zabawek.

Kupujesz pełen zestaw wraz z bateriami i od razu możesz cieszyć się niczym nieskrępowaną zabawą przez długi czas. Nowoczesna i zaawansowana aparatura sterująca pracuje dla Ciebie na częstotliwości 2,4GHz, a ergonomiczny pilot pozwala na wykonywanie obrotów nawet o 360 stopni. Przewróć samochód na plecy i zobacz, co się stanie? Nic się nie stanie, auto pojedzie dalej! Widziałeś kiedyś lepszy patent? Dajemy głowę za to, że nie. Auto ma ponadto prawdziwe pompowane koła, które możesz dopompować za pomocą pompki, którą znajdziesz w zestawie.

Dzięki nim możesz jeździć samochodem po każdej nawierzchni bez strachu, że coś się uszkodzi. To auto zwali Cię z nóg — zapewniamy/ Pozwól sobie na radość i beztroskę, jaką daje zabawa tym wyjątkowym pojazdem. Sprawdź go w każdej sytuacji i zaskocz swoich przyjaciół tym jaki jest niezwykły. Gdy zobaczysz błysk zazdrości w ich oczach, będziesz wiedział, że warto było.