Carrera GO!!! PLUS - Pit-Stop-Game 61664

 • Dodaj recenzję:
 • Wiek: 6+
 • Kod produktu: Carrera 61664

 • 99,00 zł 119,00 zł
Dostępność: 4 szt.

 • szt.

Szybka wysyłka

Czas realizacji wynosi od 1 do 2 dni roboczych.

Zwrot

Możliwość zwrotu towaru do 14 dni

Odbiór osobisty

Możliwy tego samego dnia ( pn-pt )

Opis produktu

Oto najnowszy system wyścigów Carrera GO!!! PLUS

Elementy odróżniające go od serii GO!! to:

- nowa szyna przyłączeniowa wyposażona w głośnik, przełącznik trybu wyścigu oraz moduł bluetooth

- darmowa aplikacja na urządzenia dotykowe z systemem iOS i Android

- pit stop ( zatrzymujący nas podczas wyścigu w celu dokonania czynności w aplikacji np, tankowanie lub zmiana opon po której wykonaniu możemy kontynuować wyścig )


Carrera 61664 Pit-Stop-Game!


W zestawie znajduje się:

1 szyna pit stop
1 prosta standardowa

Zestaw pasuje do torów 66002 i 66004 i pozwala na rozszerzenie zabawy o dodatkowe zadania na stanowisku obsługi technicznej i w darmowej aplikacji .
Mamy następujące zdarzenia: Zmiana opony, Tankowanie, Uszkodzenie silnika, Aktywność w aplikacji ( po podłączeniu urządzenia mobilnego ).

Carrera GO!!! PLUS to system startowy do Świata Wyścigów Carrera, stworzony w skali 1:43. Jest to system Carrera GO!!! wzbogacony o Pit Stop i moduł Bluetooth pozwalający na współpracę poprzez bezpłatną aplikację z urządzeniami dotykowymi z systemem iOS i Android. Dzięki aplikacji musimy podczas wyścigu przeprowadzać dodatkowe czynności na telefonie lub tablecie które uatrakcyjniają zabawę. Do dyspozycji mamy kilka trybów zabawy - nawet wyścig dla 1 zawodnika ( wyścig z duchem ).

Carrera - legenda i doświadczenie w tworzeniu scenerii wyścigów samochodowych!
Carrera to hiszpańskie słowo oznaczające wyścig. Ten zwięzły termin niezwykle trafnie i rzeczowo zarysowuje filozofię i dziłalność firmy, która swe pierwsze produkty wprowadziła na rynek już w 1963 roku. Dość szybko Carrera stała się lidrem sprzedaży w swej branży i dziś jest głównym, światowym producentem w segmencie torów i samochodów wyścigowych. Wszystko to, dzięki zastosowaniu wielu innowacyjnych rozwiązań oraz nowoczesnych technologii, wykorzystywanych przy konstruowaniu systemów torów. Modne i oryginalne reprodukcje modeli samochodów wyścigowych to kolejne istotne założenie stanowiące fundament sukcesu Carrery. U podstaw filozofii firmy leży fascynacja światem wyścigów i samochodów, unikalne wzornictwo oraz nieodparta chęć do współzawodnictwa, które to przekładają się na wysoką jakość i technologię unikalnych produktów. Carrera, przenosząc cudowny świat wyścigów samochodowych do naszych domów, ofiarowuje zarówno dzieciom jak i dorosłym wiele godzin fascynującej i pełnej emocji zabawy.

Informacje dodatkowe

Koszty dostawy
 • Odbiór w sklepie
  ul.Poznańska 1a Czapury
  0,00 zł
 • Przesyłka kurierska
  od 15,00 zł
 • Przesyłka kurierska
  pobraniowa
  od 19,90 zł
 • Paczkomat*
  od 11,50 zł

 

*Dotyczy tylko produktów, które zmieszczą się w Paczkomacie

Opinie(0)